HAKKINDA

www.kalitelisaglik.com Hakkımızda Sayfamıza Hoş geldiniz.

Amacımız; Sağlık, hastalık ve tıbbi bilgileri sizinle paylaşmak. Sitemizdeki hastalık hakkında bilgiler yol gösterici bir özellik değildir. Sadece hastalığınız veya bir akrabanızın hastalığı hakkında bilgi edinmenize yardımcı olabilir. Sitemizde kesinlikle ilaç önerisi yoktur ve bu tür konular hakkında kesinlikle bir doktora danışmalısınız.

İlaçlar hakkında da bilgi verme amacımız var. Yukarıda hastalık hakkında söylediklerimiz burada da geçerlidir. Bunların yol gösterici özelliği yoktur ve yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılır.

www.kalitelisaglik.com hastalara ve doktorlara, hastalıklar hakkında en doğru ve güncel bilgileri sunmak için hizmet vermektedir. www.kalitelisaglik.com hastalıklar hakkında kamuya açık olan önemli bilgileri aktarır.

www.kalitelisaglik.com herhangi bir şekilde ürün satmaz ve tıbbi konularda danışmanlık vermez.

 

Her şeyden önce sağlığımızı korumak, bilinçli olmak ve bilinçli davranmak için gereken ciddi faktörler arasında sıhhat bulunur. Vücudunuz herhangi bir bozukluğa işaret ettiğinde sonsuz kötü senaryolar ile birlikte panik yapmak yerine, konu hakkında biraz bilgi almak ve bazı tıbbi terimlere aşina olmak, doktora gittiğinizde şikayetiniz hakkında daha ayrıntılı bir şekilde konuşmamıza yardımcı olur.

www.kalitelisaglik.com, bilimsel makaleler ve konusunda uzman doktorlar aracılığıyla derlenen makalelerle daha sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmak için size genel bilgiler sağlamayı amaçlamaktadır.

Sağlık ciddi bir konudur ve bir arkadaştan duyduğunuz bilgilerle kendinize teşhis koymanız veya internetten aldığınız ayrıntıları bilinçsiz ve rastgele kullanmanızın doğru olmadığını belirtmemiz gerekir. Okuduklarınız sizi olası durumlara hazırlayabilir. Bununla birlikte, bir doktor tarafından muayene edilene kadar sağlığınız hakkında asla çıkarımlarda bulunmamalısınız. Sadece belirli alışkanlıklarınız, yaşam tarzınız, geçmiş deneyimleriniz vb. gibi genel detayları kendinize uyarlamanız yanıltıcı ve tehlikeli olacaktır.

Aşırı hastalıkların çoğu benzer semptomlara sahip olabilir (grip semptomlarını üreten çok fazla hastalığın olduğu gibi) ve bu yüzden herhangi bir sağlık problemimiz olduğunda, ne olduğunu anlamak tıbbi bilgi sahibi olmayanlar için çok zor olacaktır. www.kalitelisaglik.com’daki bilgiler, sağlık sorunlarının nedenlerini listeler, ancak bunlar kamuya açık olan bilgilerdir ve hastalığınız hakkında her zaman dışarıda kalan başka nedenler olabilir.

Lütfen sitemizdeki çeşitli bilgileri bir doktora danışmadan sadece ön hazırlık veya bilgi edinme amacı için kullanın. Hiçbir koşulda bu sitedeki bilgileri bir hekim teşhisinin yerine koymamalısınız. Profesyonel bir değerlendirmeden geçmeden kendi başınıza verdiğiniz kararların sağlığınız için büyük bir risk oluşturacağını unutmayın. Bu nedenle, her sağlık probleminde mutlaka bir doktora danışmanız gerektiğini unutmayın.

Sitemize eklenmesini istediğiniz veya bilgi almak istediğiniz hastalıklar için iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.