Gizlilik İlkesi ve Kullanım Şartları

www.kalitelisaglik.com, web sitesine bildirilen isim, adres vb kişisel bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü kişi ve kurumlara açıklamaz.

• Kullanım ve gizlilik koşulları www.kalitelisaglik.com adresine ait, burada belirtilen ve bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir. Söz konusu www.kalitelisaglik.com ve mikro sitelerini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede www.kalitelisaglik.com’un logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez.

• www.kalitelisaglik.com portalında ki tüm materyalde sağlanan yasal haklar www.kalitelisaglik.com tarafında tutulur, kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, yayınlanan bilgilerde hiçbir ticari amaç güdülmeden yayınlanmaktadır. Kopya edilmesi kişisel ya da ticari hiçbir amaçla kabul edilmez. Burada bulunan hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dâhilen, fakat sınırlanmamış olarak, elektronik, mekanik, fotokopi suretiyle, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

• Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması www.kalitelisaglik.com Bilgi İşlem ve Teknoloji ekibine bağlı olarak çalışan editörler tarafından gerçekleştirilebilir.

• www.kalitelisaglik.com web sitesinde yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncellenmemesi; revizyonda gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü www.kalitelisaglik.com hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine www.kalitelisaglik.com’u hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

• www.kalitelisaglik.com web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları’nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.

• www.kalitelisaglik.com web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıp ya da zararlardan, www.kalitelisaglik.com sorumlu tutulamaz.

• www.kalitelisaglik.com web sitesine ait veya lisansı kendisinde olan marka ve hizmet işaretleri alıntı yapıldığında, www.kalitelisaglik.com adının bu alıntıda belirtilmesi zorunludur. www.kalitelisaglik.com Web Sitesinde yer alan üçüncü taraf markalarında hiçbir iyelik hakkı veya yakınlık iddiasında değildir. Bunun gibi üçüncü taraf markaları sadece ürün ve hizmetlerin asıl sahiplerini belli etmek için kullanılmış olup, bu markaların kullanımından www.kalitelisaglik.com adı geçen markalara sponsorluk ettiği ya da bu markaları onayladığı anlamına gelmemektedir.

• www.kalitelisaglik.com ve mikrositelerde Online Hizmetler ve İletişim Formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, hastanemiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Online Hizmetler bölümlerimizi kullanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

• www.kalitelisaglik.com sayfamıza vermiş olduğunuz bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmaz, vermiş olduğunuz bu bilgiler ilgili sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.

• Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.

• Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı www.kalitelisaglik.com web adresine aittir. www.kalitelisaglik.com web adresinin izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.